Zegna Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

193

Zegna Žilina

Zegna ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Zegna v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Zegna Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Zegna, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Zegna Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Zegna Žilina.

Predajne Zegna Žilina

Módna spoločnosť Zegna prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Zegna v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Zegna sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Zegna sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Zegna Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Zegna v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Zegna Žilina.

Mapa Zegna Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Zegna Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Zegna ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Zegna Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Zegna Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Zegna Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Zegna sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Zegna Žilina

Zegna ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Zegna, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Zegna Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Zegna Žilina.

Obchodné oddelenie Zegna Žilina

Reklamácie Zegna Žilina

Vedúci predajne Zegna Žilina

Leták Zegna Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Zegna? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Zegna Žilina.

Ako a kde získať leták Zegna Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Zegna je návšteva ľubovoľnej predajne Zegna Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Zegna Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Zegna Žilina?
V najnovšom letáku Zegna Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Zegna. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Zegna Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Zegna? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Zegna v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Zegna Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Zegna Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Zegna Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Zegna.

Hodnotenie a recenzie Zegna Žilina

Máte na Zegna Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Zegna a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Zegna Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár