Bijou Brigitte

12 238

Bijou Brigitte online

Bijou Brigitte je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – Bijou Brigitte online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky Bijou Brigitte, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

Bijou Brigitte Slovensko

Značka Bijou Brigitte pôsobí samozrejme aj na Slovensku. Bijou Brigitte Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

Bijou Brigitte e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky Bijou Brigitte v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá Bijou Brigitte e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu Bijou Brigitte, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy Bijou Brigitte a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na Bijou Brigitte eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „Bijou Brigitte e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov Bijou Brigitte. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný Bijou Brigitte e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky Bijou Brigitte na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky Bijou Brigitte.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke Bijou Brigitte, alebo sa vám nedarí nájsť Bijou Brigitte e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku Bijou Brigitte.sk. Oficiálna webová stránka Bijou Brigitte.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke Bijou Brigitte nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku Bijou Brigitte.sk!

Predajne Bijou Brigitte

Ako sme už spomínali, Bijou Brigitte má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny Bijou Brigitte e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami Bijou Brigitte v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg Bijou Brigitte

Katalógy Bijou Brigitte sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov Bijou Brigitte už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si Bijou Brigitte eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V Bijou Brigitte e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg Bijou Brigitte, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg Bijou Brigitte 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

Bijou Brigitte Bratislava

Zastúpenie má Bijou Brigitte aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka Bijou Brigitte Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – Bijou Brigitte Bratislava.

Bijou Brigitte Košice

Snažíte sa nájsť značku Bijou Brigitte aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu Bijou Brigitte nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní Bijou Brigitte v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte Bijou Brigitte Košice.

Otváracie hodiny Bijou Brigitte

V prípade, že chcete navštíviť predajňu Bijou Brigitte a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa Bijou Brigitte nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty Bijou Brigitte priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín Bijou Brigitte aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne Bijou Brigitte vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu Bijou Brigitte.

Bijou Brigitte leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny Bijou Brigitte leták? Je možné, že spoločnosť Bijou Brigitte prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky Bijou Brigitte? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke Bijou Brigitte.

Vrátenie tovaru Bijou Brigitte

Nakúpili ste pre seba produkty Bijou Brigitte a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky Bijou Brigitte kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru Bijou Brigitte nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu Bijou Brigitte s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a Bijou Brigitte vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru Bijou Brigitte je jednoducho hračka!

Bijou Brigitte – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru Bijou Brigitte zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni Bijou Brigitte, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia Bijou Brigitte prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca Bijou Brigitte vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca Bijou Brigitte je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru Bijou Brigitte v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu Bijou Brigitte. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca Bijou Brigitte je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

Bijou Brigitte outlet

Ak hľadáte produkty Bijou Brigitte v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť Bijou Brigitte outlet. Bijou Brigitte outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. Bijou Brigitte outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou Bijou Brigitte.

Bijou Brigitte kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu Bijou Brigitte? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka Bijou Brigitte sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu Bijou Brigitte. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na Bijou Brigitte galériu a pozrite si všetky novinky Bijou Brigitte.

Oblečenie Bijou Brigitte

Oblečenie Bijou Brigitte je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko Bijou Brigitte eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie Bijou Brigitte, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar Bijou Brigitte, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

Bijou Brigitte newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch Bijou Brigitte priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do Bijou Brigitte newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.