Cipo & Baxx

477

Cipo & Baxx online

Cipo & Baxx je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – Cipo & Baxx online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky Cipo & Baxx, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

Cipo & Baxx Slovensko

Značka Cipo & Baxx pôsobí samozrejme aj na Slovensku. Cipo & Baxx Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

Cipo & Baxx e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky Cipo & Baxx v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá Cipo & Baxx e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu Cipo & Baxx, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy Cipo & Baxx a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na Cipo & Baxx eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „Cipo & Baxx e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov Cipo & Baxx. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný Cipo & Baxx e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky Cipo & Baxx na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky Cipo & Baxx.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke Cipo & Baxx, alebo sa vám nedarí nájsť Cipo & Baxx e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku Cipo & Baxx.sk. Oficiálna webová stránka Cipo & Baxx.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke Cipo & Baxx nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku Cipo & Baxx.sk!

Predajne Cipo & Baxx

Ako sme už spomínali, Cipo & Baxx má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny Cipo & Baxx e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami Cipo & Baxx v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg Cipo & Baxx

Katalógy Cipo & Baxx sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov Cipo & Baxx už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si Cipo & Baxx eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V Cipo & Baxx e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg Cipo & Baxx, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg Cipo & Baxx 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

Cipo & Baxx Bratislava

Zastúpenie má Cipo & Baxx aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka Cipo & Baxx Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – Cipo & Baxx Bratislava.

Cipo & Baxx Košice

Snažíte sa nájsť značku Cipo & Baxx aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu Cipo & Baxx nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní Cipo & Baxx v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte Cipo & Baxx Košice.

Otváracie hodiny Cipo & Baxx

V prípade, že chcete navštíviť predajňu Cipo & Baxx a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa Cipo & Baxx nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty Cipo & Baxx priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín Cipo & Baxx aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne Cipo & Baxx vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu Cipo & Baxx.

Cipo & Baxx leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny Cipo & Baxx leták? Je možné, že spoločnosť Cipo & Baxx prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky Cipo & Baxx? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke Cipo & Baxx.

Vrátenie tovaru Cipo & Baxx

Nakúpili ste pre seba produkty Cipo & Baxx a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky Cipo & Baxx kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru Cipo & Baxx nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu Cipo & Baxx s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a Cipo & Baxx vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru Cipo & Baxx je jednoducho hračka!

Cipo & Baxx – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru Cipo & Baxx zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni Cipo & Baxx, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia Cipo & Baxx prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca Cipo & Baxx vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca Cipo & Baxx je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru Cipo & Baxx v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu Cipo & Baxx. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca Cipo & Baxx je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

Cipo & Baxx outlet

Ak hľadáte produkty Cipo & Baxx v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť Cipo & Baxx outlet. Cipo & Baxx outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. Cipo & Baxx outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou Cipo & Baxx.

Cipo & Baxx kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu Cipo & Baxx? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka Cipo & Baxx sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu Cipo & Baxx. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na Cipo & Baxx galériu a pozrite si všetky novinky Cipo & Baxx.

Oblečenie Cipo & Baxx

Oblečenie Cipo & Baxx je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko Cipo & Baxx eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie Cipo & Baxx, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar Cipo & Baxx, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

Cipo & Baxx newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch Cipo & Baxx priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do Cipo & Baxx newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.