Levi Strauss & Co

768

Levi Strauss & Co online

Levi Strauss & Co je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – Levi Strauss & Co online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky Levi Strauss & Co, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

Levi Strauss & Co Slovensko

Značka Levi Strauss & Co pôsobí samozrejme aj na Slovensku. Levi Strauss & Co Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

Levi Strauss & Co e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky Levi Strauss & Co v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá Levi Strauss & Co e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu Levi Strauss & Co, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy Levi Strauss & Co a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na Levi Strauss & Co eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „Levi Strauss & Co e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov Levi Strauss & Co. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný Levi Strauss & Co e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky Levi Strauss & Co na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky Levi Strauss & Co.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke Levi Strauss & Co, alebo sa vám nedarí nájsť Levi Strauss & Co e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku Levi Strauss & Co.sk. Oficiálna webová stránka Levi Strauss & Co.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke Levi Strauss & Co nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku Levi Strauss & Co.sk!

Predajne Levi Strauss & Co

Ako sme už spomínali, Levi Strauss & Co má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny Levi Strauss & Co e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami Levi Strauss & Co v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg Levi Strauss & Co

Katalógy Levi Strauss & Co sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov Levi Strauss & Co už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si Levi Strauss & Co eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V Levi Strauss & Co e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg Levi Strauss & Co, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg Levi Strauss & Co 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

Levi Strauss & Co Bratislava

Zastúpenie má Levi Strauss & Co aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka Levi Strauss & Co Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – Levi Strauss & Co Bratislava.

Levi Strauss & Co Košice

Snažíte sa nájsť značku Levi Strauss & Co aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu Levi Strauss & Co nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní Levi Strauss & Co v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte Levi Strauss & Co Košice.

Otváracie hodiny Levi Strauss & Co

V prípade, že chcete navštíviť predajňu Levi Strauss & Co a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa Levi Strauss & Co nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty Levi Strauss & Co priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín Levi Strauss & Co aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne Levi Strauss & Co vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu Levi Strauss & Co.

Levi Strauss & Co leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny Levi Strauss & Co leták? Je možné, že spoločnosť Levi Strauss & Co prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky Levi Strauss & Co? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke Levi Strauss & Co.

Vrátenie tovaru Levi Strauss & Co

Nakúpili ste pre seba produkty Levi Strauss & Co a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky Levi Strauss & Co kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru Levi Strauss & Co nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu Levi Strauss & Co s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a Levi Strauss & Co vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru Levi Strauss & Co je jednoducho hračka!

Levi Strauss & Co – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru Levi Strauss & Co zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni Levi Strauss & Co, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia Levi Strauss & Co prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca Levi Strauss & Co vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca Levi Strauss & Co je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru Levi Strauss & Co v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu Levi Strauss & Co. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca Levi Strauss & Co je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

Levi Strauss & Co outlet

Ak hľadáte produkty Levi Strauss & Co v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť Levi Strauss & Co outlet. Levi Strauss & Co outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. Levi Strauss & Co outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou Levi Strauss & Co.

Levi Strauss & Co kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu Levi Strauss & Co? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka Levi Strauss & Co sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu Levi Strauss & Co. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na Levi Strauss & Co galériu a pozrite si všetky novinky Levi Strauss & Co.

Oblečenie Levi Strauss & Co

Oblečenie Levi Strauss & Co je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko Levi Strauss & Co eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie Levi Strauss & Co, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar Levi Strauss & Co, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

Levi Strauss & Co newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch Levi Strauss & Co priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do Levi Strauss & Co newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.