Pezzo d’Oro

402

Pezzo d’Oro online

Pezzo d’Oro je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – Pezzo d’Oro online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky Pezzo d’Oro, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

Pezzo d’Oro Slovensko

Značka Pezzo d’Oro pôsobí samozrejme aj na Slovensku. Pezzo d’Oro Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

Pezzo d’Oro e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky Pezzo d’Oro v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá Pezzo d’Oro e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu Pezzo d’Oro, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy Pezzo d’Oro a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na Pezzo d’Oro eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „Pezzo d’Oro e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov Pezzo d’Oro. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný Pezzo d’Oro e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky Pezzo d’Oro na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky Pezzo d’Oro.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke Pezzo d’Oro, alebo sa vám nedarí nájsť Pezzo d’Oro e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku Pezzo d’Oro.sk. Oficiálna webová stránka Pezzo d’Oro.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke Pezzo d’Oro nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku Pezzo d’Oro.sk!

Predajne Pezzo d’Oro

Ako sme už spomínali, Pezzo d’Oro má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny Pezzo d’Oro e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami Pezzo d’Oro v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg Pezzo d’Oro

Katalógy Pezzo d’Oro sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov Pezzo d’Oro už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si Pezzo d’Oro eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V Pezzo d’Oro e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg Pezzo d’Oro, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg Pezzo d’Oro 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

Pezzo d’Oro Bratislava

Zastúpenie má Pezzo d’Oro aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka Pezzo d’Oro Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – Pezzo d’Oro Bratislava.

Pezzo d’Oro Košice

Snažíte sa nájsť značku Pezzo d’Oro aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu Pezzo d’Oro nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní Pezzo d’Oro v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte Pezzo d’Oro Košice.

Otváracie hodiny Pezzo d’Oro

V prípade, že chcete navštíviť predajňu Pezzo d’Oro a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa Pezzo d’Oro nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty Pezzo d’Oro priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín Pezzo d’Oro aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne Pezzo d’Oro vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu Pezzo d’Oro.

Pezzo d’Oro leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny Pezzo d’Oro leták? Je možné, že spoločnosť Pezzo d’Oro prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky Pezzo d’Oro? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke Pezzo d’Oro.

Vrátenie tovaru Pezzo d’Oro

Nakúpili ste pre seba produkty Pezzo d’Oro a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky Pezzo d’Oro kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru Pezzo d’Oro nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu Pezzo d’Oro s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a Pezzo d’Oro vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru Pezzo d’Oro je jednoducho hračka!

Pezzo d’Oro – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru Pezzo d’Oro zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni Pezzo d’Oro, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia Pezzo d’Oro prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca Pezzo d’Oro vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca Pezzo d’Oro je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru Pezzo d’Oro v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu Pezzo d’Oro. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca Pezzo d’Oro je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

Pezzo d’Oro outlet

Ak hľadáte produkty Pezzo d’Oro v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť Pezzo d’Oro outlet. Pezzo d’Oro outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. Pezzo d’Oro outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou Pezzo d’Oro.

Pezzo d’Oro kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu Pezzo d’Oro? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka Pezzo d’Oro sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu Pezzo d’Oro. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na Pezzo d’Oro galériu a pozrite si všetky novinky Pezzo d’Oro.

Oblečenie Pezzo d’Oro

Oblečenie Pezzo d’Oro je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko Pezzo d’Oro eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie Pezzo d’Oro, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar Pezzo d’Oro, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

Pezzo d’Oro newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch Pezzo d’Oro priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do Pezzo d’Oro newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.