Victoria/Tomas

342

Victoria/Tomas online

Victoria/Tomas je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – Victoria/Tomas online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky Victoria/Tomas, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

Victoria/Tomas Slovensko

Značka Victoria/Tomas pôsobí samozrejme aj na Slovensku. Victoria/Tomas Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

Victoria/Tomas e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky Victoria/Tomas v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá Victoria/Tomas e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu Victoria/Tomas, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy Victoria/Tomas a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na Victoria/Tomas eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „Victoria/Tomas e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov Victoria/Tomas. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný Victoria/Tomas e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky Victoria/Tomas na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky Victoria/Tomas.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke Victoria/Tomas, alebo sa vám nedarí nájsť Victoria/Tomas e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku Victoria/Tomas.sk. Oficiálna webová stránka Victoria/Tomas.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke Victoria/Tomas nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku Victoria/Tomas.sk!

Predajne Victoria/Tomas

Ako sme už spomínali, Victoria/Tomas má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny Victoria/Tomas e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami Victoria/Tomas v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg Victoria/Tomas

Katalógy Victoria/Tomas sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov Victoria/Tomas už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si Victoria/Tomas eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V Victoria/Tomas e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg Victoria/Tomas, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg Victoria/Tomas 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

Victoria/Tomas Bratislava

Zastúpenie má Victoria/Tomas aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka Victoria/Tomas Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – Victoria/Tomas Bratislava.

Victoria/Tomas Košice

Snažíte sa nájsť značku Victoria/Tomas aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu Victoria/Tomas nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní Victoria/Tomas v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte Victoria/Tomas Košice.

Otváracie hodiny Victoria/Tomas

V prípade, že chcete navštíviť predajňu Victoria/Tomas a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa Victoria/Tomas nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty Victoria/Tomas priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín Victoria/Tomas aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne Victoria/Tomas vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu Victoria/Tomas.

Victoria/Tomas leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny Victoria/Tomas leták? Je možné, že spoločnosť Victoria/Tomas prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky Victoria/Tomas? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke Victoria/Tomas.

Vrátenie tovaru Victoria/Tomas

Nakúpili ste pre seba produkty Victoria/Tomas a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky Victoria/Tomas kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru Victoria/Tomas nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu Victoria/Tomas s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a Victoria/Tomas vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru Victoria/Tomas je jednoducho hračka!

Victoria/Tomas – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru Victoria/Tomas zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni Victoria/Tomas, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia Victoria/Tomas prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca Victoria/Tomas vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca Victoria/Tomas je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru Victoria/Tomas v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu Victoria/Tomas. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca Victoria/Tomas je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

Victoria/Tomas outlet

Ak hľadáte produkty Victoria/Tomas v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť Victoria/Tomas outlet. Victoria/Tomas outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. Victoria/Tomas outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou Victoria/Tomas.

Victoria/Tomas kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu Victoria/Tomas? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka Victoria/Tomas sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu Victoria/Tomas. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na Victoria/Tomas galériu a pozrite si všetky novinky Victoria/Tomas.

Oblečenie Victoria/Tomas

Oblečenie Victoria/Tomas je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko Victoria/Tomas eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie Victoria/Tomas, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar Victoria/Tomas, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

Victoria/Tomas newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch Victoria/Tomas priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do Victoria/Tomas newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.