Alpha Industries – oblečenie nielen pre pilotov a armádu

1 578

Značka ALPHA INDUSTRIES vznikla už pred viac ako 60 rokmi a drží sa na trhu dodnes. Táto značka pochádza z Ameriky, konkrétne USA a pôvodne navrhovali bundy pre pilotov U.S.Air Force. A dodnes sú jedným z ich hlavných dodávateľov. Ostali v tomto štýle a o niečo neskôr sa stali dodávateľom v tomto vojenskom odvetví aj medzinárodne. 

Móda Alpha Industries

Alpha Industries začala postupne navrhovať a vyrábať aj oblečenie pre „bežných ľudí“ a tak sa táto značka dostala do povedomia. Dokonca je považovaná v Amerike za súčasť americkej kultúry a oblečenie tejto značke je vážené.

Inšpiráciou je armáda

Spoločnosť Alpha Industries čerpá inšpirácie z armádneho priemyslu. Oblečenie tejto značky je z kvalitných materiálov a je detailne prepracované. Veď dodávajú svoje kúsky k špeciálnym vojenským jednotkám, tak by sa aj patrilo 😊 

V ich ponuke nájdete mikiny, bundy, tričká ale aj nohavice. A nosením značky ALPHA INDUSTRIES sa hrdo pýšia svetové hviezdy ako John Travola či David Beckham. To svedčí o kvalite tejto značky! Nemyslíte? 

Dnes je značka Alpha industries súčasťou nejedného, hoc aj bežného, šatníka. Aj keď je to móda inšpirovaná vojenským štýlom, určuje módne trendy súčasnosti a je lídrom špičkového oblečenia na trhu. Ako v Amerike, tak aj u nás. 

Alpha Industries nájdete aj na Slovensku – v Trnave, Bratislave…

Na Slovensku nájdete oblečenie tejto značky vo viacerých kamenných predajniach – a to napríklad Alpha Industries Trnava, Alpha Industries Bratislava alebo AISHOP Hlohovec.

Ale ich oblečenie si samozrejme môžete nakúpiť aj online – cez eshop aishop.sk. Mrknite na ich ponuku. Ak ste fanúšikom typu armádneho alebo vojenského oblečenia, určite si nájdete svoj kúsok. Na tomto eshope nájdete všetko, čo potrebujete o značke Alpha Industries vedieť. Dozviete sa všetko ohľadne nákupu oblečenia tejto značky, reklamačný poriadok, tabuľku veľkostí, otváracie hodiny v kamenných predajniach, ale nájdete tam aj aktuálne zľavy a inšpirácie. 

Oblečenie značky Alpha Industries, pre civilistov ale aj pre armádne a vojenské jednotky, je vyrábané z kvalitných materiálov. Je naozaj špičkovo prepracované a hrdo sa môže pýšiť svojou značkou.

Pridať komentár