Sinsay – moderné kúsky, za nízke ceny

1 544

Poznáte módnu značku SINSAY? Určite ste o nej už počuli – sú to módne kolekcie pre mladé dievčatá. Je moderná, hravá, svieža, farebná,… a takéto synonymá by sa tu dali písať ešte na niekoľko riadkov. 

Dámska móda Sinsay

Pre odvážne mladé dievčatá, ktoré sa neboja experimentovať a chcú si ísť svojím štýlom, ponúka Sinsay naozaj široký sortiment oblečenia. V ich sortimente nájdu mladé kočky romantický štýl oblečenia, kolekciu inšpirovanú filmami Harryho Pottera, ale aj módu na bežné nosenie do školy, kina či na rande. 

Hravosť a rozmanitosť

Ak ste mladá a nebojíte sa kombinovať a experimentovať – Sinsay je jasnou voľbou! Ponúka mladým dievčatám presne to, čo sa nosí. Originálne outfity aktuálnych módnych trendov a jedinečné kúsky, vďaka ktorým sa môžete s módou doslova vyhrať. 

A keď hovoríme o tom, že je to móda pre mladé dievčatá, tak to nemyslíme len tak. Ceny za tieto trendové kúsky sú naozaj nízke a preto sú jednoznačne dostupné. Tie čo už SINSAY poznajú, to dobre vedia. 

Pozrite si ponuku Sinsay online

Na webovej stránke Sinsay, si môžete pozrieť celú ich ponuku, vrátane aktuálnych zliav a dokonca zoznamom predajní. Naozaj pútavý je aj ich profil na Instagrame, kde Sinsay aktuálne informuje svoje zákazníčky o módnych trendoch, ktoré u nich nájdete. Alebo si lajknite ich Facebookovú stránku v slovenskom jazyku. Je prehľadná a aktuálna.

Sinsay na Slovensku

Sieť predajní Sinsay nájdete takmer po celom Slovensku. Nachádzajú sa ako na západe, tak aj na strede a východe Slovenska. Od Bratislavy, až po Košice. Takže za Sinsay značkou nemusíte ďaleko cestovať. Skvelé! Však? Zoznam pobočiek značky Sinsay, ktoré na Slovensku máme, nájdete na slovenskej facebookovej stránke Sinsay. Hneď si pozriete aj konkrétne nákupné centrum, kde sa predajňa nachádza, prípadne kontakt na nich. 

Predajňa Sinsay

Značka SINSAY sa dokonca rozhodla nepoužívať prírodné kožušiny pri tvorbe svojho oblečenia. Takže ak aj nájdete na nejakom oblečení stopy kožušiny, tak jednoznačne ide o syntetické materiály. Snaží sa tak pozitívne pristupovať k zvieratám, životnému prostrediu a tak celkovo k našej planéte. Veď tú máme len jednu, tak sa o ňu musíme starať. 

Pridať komentár