Chantall Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

87

Chantall Banská Bystrica

Chantall Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Chantall v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Chantall Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Chantall, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Chantall Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Chantall Banská Bystrica.

Predajne Chantall Banská Bystrica

Módna spoločnosť Chantall prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Chantall v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Chantall sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Chantall sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Chantall Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Chantall v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Chantall Banská Bystrica.

Mapa Chantall Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Chantall Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Chantall ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Chantall Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Chantall Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Chantall Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Chantall sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Chantall Banská Bystrica

Chantall Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Chantall, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Chantall Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Chantall Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Chantall Banská Bystrica

Reklamácie Chantall Banská Bystrica

Vedúci predajne Chantall Banská Bystrica

Leták Chantall Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Chantall? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Chantall Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Chantall Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Chantall je návšteva ľubovoľnej predajne Chantall Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Chantall Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Chantall Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Chantall Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Chantall. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Chantall Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Chantall? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Chantall v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Chantall Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Chantall Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Chantall Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Chantall.

Hodnotenie a recenzie Chantall Banská Bystrica

Máte na Chantall Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Chantall a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Chantall Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂