CHIBS Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

65

CHIBS Banská Bystrica

CHIBS Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní CHIBS v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní CHIBS Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou CHIBS, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o CHIBS Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní CHIBS Banská Bystrica.

Predajne CHIBS Banská Bystrica

Módna spoločnosť CHIBS prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu CHIBS v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní CHIBS sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky CHIBS sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne CHIBS Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov CHIBS v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni CHIBS Banská Bystrica.

Mapa CHIBS Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne CHIBS Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka CHIBS ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny CHIBS Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne CHIBS Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní CHIBS Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne CHIBS sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu CHIBS Banská Bystrica

CHIBS Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke CHIBS, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu CHIBS Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom CHIBS Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie CHIBS Banská Bystrica

Reklamácie CHIBS Banská Bystrica

Vedúci predajne CHIBS Banská Bystrica

Leták CHIBS Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták CHIBS? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku CHIBS Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták CHIBS Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku CHIBS je návšteva ľubovoľnej predajne CHIBS Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták CHIBS Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták CHIBS Banská Bystrica?
V najnovšom letáku CHIBS Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky CHIBS. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu CHIBS Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní CHIBS? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne CHIBS v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni CHIBS Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou CHIBS Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou CHIBS Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní CHIBS.

Hodnotenie a recenzie CHIBS Banská Bystrica

Máte na CHIBS Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou CHIBS a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na CHIBS Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂