Chanti Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

50

Chanti Banská Bystrica

Chanti Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Chanti v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Chanti Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Chanti, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Chanti Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Chanti Banská Bystrica.

Predajne Chanti Banská Bystrica

Módna spoločnosť Chanti prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Chanti v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Chanti sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Chanti sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Chanti Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Chanti v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Chanti Banská Bystrica.

Mapa Chanti Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Chanti Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Chanti ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Chanti Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Chanti Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Chanti Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Chanti sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Chanti Banská Bystrica

Chanti Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Chanti, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Chanti Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Chanti Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Chanti Banská Bystrica

Reklamácie Chanti Banská Bystrica

Vedúci predajne Chanti Banská Bystrica

Leták Chanti Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Chanti? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Chanti Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Chanti Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Chanti je návšteva ľubovoľnej predajne Chanti Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Chanti Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Chanti Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Chanti Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Chanti. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Chanti Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Chanti? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Chanti v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Chanti Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Chanti Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Chanti Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Chanti.

Hodnotenie a recenzie Chanti Banská Bystrica

Máte na Chanti Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Chanti a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Chanti Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂