I AM Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

62

I AM Banská Bystrica

I AM Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní I AM v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní I AM Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou I AM, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o I AM Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní I AM Banská Bystrica.

Predajne I AM Banská Bystrica

Módna spoločnosť I AM prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu I AM v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní I AM sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky I AM sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne I AM Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov I AM v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni I AM Banská Bystrica.

Mapa I AM Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne I AM Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka I AM ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny I AM Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne I AM Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní I AM Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne I AM sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu I AM Banská Bystrica

I AM Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke I AM, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu I AM Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom I AM Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie I AM Banská Bystrica

Reklamácie I AM Banská Bystrica

Vedúci predajne I AM Banská Bystrica

Leták I AM Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták I AM? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku I AM Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták I AM Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku I AM je návšteva ľubovoľnej predajne I AM Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták I AM Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták I AM Banská Bystrica?
V najnovšom letáku I AM Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky I AM. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu I AM Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní I AM? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne I AM v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni I AM Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou I AM Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou I AM Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní I AM.

Hodnotenie a recenzie I AM Banská Bystrica

Máte na I AM Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou I AM a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na I AM Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂