Chie Mihara Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

47

Chie Mihara Banská Bystrica

Chie Mihara Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Chie Mihara v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Chie Mihara Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Chie Mihara, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Chie Mihara Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Chie Mihara Banská Bystrica.

Predajne Chie Mihara Banská Bystrica

Módna spoločnosť Chie Mihara prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Chie Mihara v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Chie Mihara sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Chie Mihara sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Chie Mihara Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Chie Mihara v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Chie Mihara Banská Bystrica.

Mapa Chie Mihara Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Chie Mihara Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Chie Mihara ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Chie Mihara Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Chie Mihara Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Chie Mihara Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Chie Mihara sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Chie Mihara Banská Bystrica

Chie Mihara Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Chie Mihara, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Chie Mihara Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Chie Mihara Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Chie Mihara Banská Bystrica

Reklamácie Chie Mihara Banská Bystrica

Vedúci predajne Chie Mihara Banská Bystrica

Leták Chie Mihara Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Chie Mihara? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Chie Mihara Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Chie Mihara Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Chie Mihara je návšteva ľubovoľnej predajne Chie Mihara Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Chie Mihara Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Chie Mihara Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Chie Mihara Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Chie Mihara. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Chie Mihara Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Chie Mihara? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Chie Mihara v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Chie Mihara Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Chie Mihara Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Chie Mihara Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Chie Mihara.

Hodnotenie a recenzie Chie Mihara Banská Bystrica

Máte na Chie Mihara Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Chie Mihara a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Chie Mihara Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂