Chita kids Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

58

Chita kids Banská Bystrica

Chita kids Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Chita kids v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Chita kids Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Chita kids, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Chita kids Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Chita kids Banská Bystrica.

Predajne Chita kids Banská Bystrica

Módna spoločnosť Chita kids prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Chita kids v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Chita kids sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Chita kids sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Chita kids Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Chita kids v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Chita kids Banská Bystrica.

Mapa Chita kids Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Chita kids Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Chita kids ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Chita kids Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Chita kids Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Chita kids Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Chita kids sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Chita kids Banská Bystrica

Chita kids Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Chita kids, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Chita kids Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Chita kids Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Chita kids Banská Bystrica

Reklamácie Chita kids Banská Bystrica

Vedúci predajne Chita kids Banská Bystrica

Leták Chita kids Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Chita kids? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Chita kids Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Chita kids Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Chita kids je návšteva ľubovoľnej predajne Chita kids Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Chita kids Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Chita kids Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Chita kids Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Chita kids. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Chita kids Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Chita kids? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Chita kids v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Chita kids Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Chita kids Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Chita kids Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Chita kids.

Hodnotenie a recenzie Chita kids Banská Bystrica

Máte na Chita kids Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Chita kids a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Chita kids Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂