Chopard Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

58

Chopard Banská Bystrica

Chopard Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Chopard v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Chopard Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Chopard, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Chopard Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Chopard Banská Bystrica.

Predajne Chopard Banská Bystrica

Módna spoločnosť Chopard prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Chopard v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Chopard sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Chopard sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Chopard Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Chopard v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Chopard Banská Bystrica.

Mapa Chopard Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Chopard Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Chopard ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Chopard Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Chopard Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Chopard Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Chopard sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Chopard Banská Bystrica

Chopard Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Chopard, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Chopard Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Chopard Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Chopard Banská Bystrica

Reklamácie Chopard Banská Bystrica

Vedúci predajne Chopard Banská Bystrica

Leták Chopard Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Chopard? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Chopard Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Chopard Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Chopard je návšteva ľubovoľnej predajne Chopard Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Chopard Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Chopard Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Chopard Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Chopard. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Chopard Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Chopard? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Chopard v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Chopard Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Chopard Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Chopard Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Chopard.

Hodnotenie a recenzie Chopard Banská Bystrica

Máte na Chopard Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Chopard a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Chopard Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂