CHRIST Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

52

CHRIST Banská Bystrica

CHRIST Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní CHRIST v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní CHRIST Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou CHRIST, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o CHRIST Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní CHRIST Banská Bystrica.

Predajne CHRIST Banská Bystrica

Módna spoločnosť CHRIST prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu CHRIST v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní CHRIST sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky CHRIST sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne CHRIST Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov CHRIST v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni CHRIST Banská Bystrica.

Mapa CHRIST Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne CHRIST Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka CHRIST ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny CHRIST Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne CHRIST Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní CHRIST Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne CHRIST sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu CHRIST Banská Bystrica

CHRIST Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke CHRIST, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu CHRIST Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom CHRIST Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie CHRIST Banská Bystrica

Reklamácie CHRIST Banská Bystrica

Vedúci predajne CHRIST Banská Bystrica

Leták CHRIST Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták CHRIST? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku CHRIST Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták CHRIST Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku CHRIST je návšteva ľubovoľnej predajne CHRIST Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták CHRIST Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták CHRIST Banská Bystrica?
V najnovšom letáku CHRIST Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky CHRIST. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu CHRIST Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní CHRIST? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne CHRIST v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni CHRIST Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou CHRIST Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou CHRIST Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní CHRIST.

Hodnotenie a recenzie CHRIST Banská Bystrica

Máte na CHRIST Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou CHRIST a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na CHRIST Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂