Christian Berg Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

79

Christian Berg Banská Bystrica

Christian Berg Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Christian Berg v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Christian Berg Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Christian Berg, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Christian Berg Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Christian Berg Banská Bystrica.

Predajne Christian Berg Banská Bystrica

Módna spoločnosť Christian Berg prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Christian Berg v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Christian Berg sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Christian Berg sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Christian Berg Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Christian Berg v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Christian Berg Banská Bystrica.

Mapa Christian Berg Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Christian Berg Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Christian Berg ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Christian Berg Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Christian Berg Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Christian Berg Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Christian Berg sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Christian Berg Banská Bystrica

Christian Berg Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Christian Berg, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Christian Berg Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Christian Berg Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Christian Berg Banská Bystrica

Reklamácie Christian Berg Banská Bystrica

Vedúci predajne Christian Berg Banská Bystrica

Leták Christian Berg Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Christian Berg? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Christian Berg Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Christian Berg Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Christian Berg je návšteva ľubovoľnej predajne Christian Berg Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Christian Berg Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Christian Berg Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Christian Berg Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Christian Berg. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Christian Berg Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Christian Berg? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Christian Berg v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Christian Berg Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Christian Berg Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Christian Berg Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Christian Berg.

Hodnotenie a recenzie Christian Berg Banská Bystrica

Máte na Christian Berg Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Christian Berg a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Christian Berg Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂