Chrome Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

54

Chrome Banská Bystrica

Chrome Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Chrome v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Chrome Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Chrome, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Chrome Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Chrome Banská Bystrica.

Predajne Chrome Banská Bystrica

Módna spoločnosť Chrome prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Chrome v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Chrome sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Chrome sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Chrome Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Chrome v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Chrome Banská Bystrica.

Mapa Chrome Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Chrome Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Chrome ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Chrome Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Chrome Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Chrome Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Chrome sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Chrome Banská Bystrica

Chrome Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Chrome, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Chrome Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Chrome Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Chrome Banská Bystrica

Reklamácie Chrome Banská Bystrica

Vedúci predajne Chrome Banská Bystrica

Leták Chrome Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Chrome? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Chrome Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Chrome Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Chrome je návšteva ľubovoľnej predajne Chrome Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Chrome Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Chrome Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Chrome Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Chrome. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Chrome Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Chrome? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Chrome v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Chrome Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Chrome Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Chrome Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Chrome.

Hodnotenie a recenzie Chrome Banská Bystrica

Máte na Chrome Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Chrome a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Chrome Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂