Chrono Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

66

Chrono Banská Bystrica

Chrono Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Chrono v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Chrono Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Chrono, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Chrono Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Chrono Banská Bystrica.

Predajne Chrono Banská Bystrica

Módna spoločnosť Chrono prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Chrono v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Chrono sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Chrono sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Chrono Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Chrono v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Chrono Banská Bystrica.

Mapa Chrono Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Chrono Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Chrono ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Chrono Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Chrono Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Chrono Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Chrono sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Chrono Banská Bystrica

Chrono Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Chrono, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Chrono Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Chrono Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Chrono Banská Bystrica

Reklamácie Chrono Banská Bystrica

Vedúci predajne Chrono Banská Bystrica

Leták Chrono Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Chrono? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Chrono Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Chrono Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Chrono je návšteva ľubovoľnej predajne Chrono Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Chrono Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Chrono Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Chrono Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Chrono. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Chrono Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Chrono? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Chrono v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Chrono Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Chrono Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Chrono Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Chrono.

Hodnotenie a recenzie Chrono Banská Bystrica

Máte na Chrono Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Chrono a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Chrono Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂