Church Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

60

Church Banská Bystrica

Church Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Church v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Church Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Church, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Church Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Church Banská Bystrica.

Predajne Church Banská Bystrica

Módna spoločnosť Church prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Church v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Church sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Church sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Church Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Church v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Church Banská Bystrica.

Mapa Church Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Church Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Church ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Church Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Church Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Church Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Church sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Church Banská Bystrica

Church Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Church, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Church Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Church Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Church Banská Bystrica

Reklamácie Church Banská Bystrica

Vedúci predajne Church Banská Bystrica

Leták Church Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Church? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Church Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Church Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Church je návšteva ľubovoľnej predajne Church Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Church Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Church Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Church Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Church. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Church Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Church? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Church v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Church Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Church Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Church Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Church.

Hodnotenie a recenzie Church Banská Bystrica

Máte na Church Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Church a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Church Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂