Geox Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

116

Geox Banská Bystrica

Geox Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Geox v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Geox Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Geox, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Geox Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Geox Banská Bystrica.

Predajne Geox Banská Bystrica

Módna spoločnosť Geox prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Geox v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Geox sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Geox sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Geox Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Geox v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Geox Banská Bystrica.

Mapa Geox Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Geox Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Geox ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Geox Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Geox Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Geox Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Geox sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Geox Banská Bystrica

Geox Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Geox, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Geox Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Geox Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Geox Banská Bystrica

Reklamácie Geox Banská Bystrica

Vedúci predajne Geox Banská Bystrica

Leták Geox Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Geox? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Geox Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Geox Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Geox je návšteva ľubovoľnej predajne Geox Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Geox Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Geox Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Geox Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Geox. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Geox Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Geox? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Geox v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Geox Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Geox Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Geox Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Geox.

Hodnotenie a recenzie Geox Banská Bystrica

Máte na Geox Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Geox a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Geox Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂