Havaianas Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

52

Havaianas Banská Bystrica

Havaianas Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Havaianas v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Havaianas Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Havaianas, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Havaianas Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Havaianas Banská Bystrica.

Predajne Havaianas Banská Bystrica

Módna spoločnosť Havaianas prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Havaianas v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Havaianas sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Havaianas sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Havaianas Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Havaianas v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Havaianas Banská Bystrica.

Mapa Havaianas Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Havaianas Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Havaianas ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Havaianas Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Havaianas Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Havaianas Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Havaianas sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Havaianas Banská Bystrica

Havaianas Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Havaianas, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Havaianas Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Havaianas Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Havaianas Banská Bystrica

Reklamácie Havaianas Banská Bystrica

Vedúci predajne Havaianas Banská Bystrica

Leták Havaianas Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Havaianas? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Havaianas Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Havaianas Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Havaianas je návšteva ľubovoľnej predajne Havaianas Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Havaianas Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Havaianas Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Havaianas Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Havaianas. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Havaianas Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Havaianas? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Havaianas v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Havaianas Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Havaianas Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Havaianas Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Havaianas.

Hodnotenie a recenzie Havaianas Banská Bystrica

Máte na Havaianas Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Havaianas a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Havaianas Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂