Heidi Klein Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

46

Heidi Klein Banská Bystrica

Heidi Klein Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Heidi Klein v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Heidi Klein Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Heidi Klein, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Heidi Klein Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Heidi Klein Banská Bystrica.

Predajne Heidi Klein Banská Bystrica

Módna spoločnosť Heidi Klein prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Heidi Klein v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Heidi Klein sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Heidi Klein sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Heidi Klein Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Heidi Klein v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Heidi Klein Banská Bystrica.

Mapa Heidi Klein Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Heidi Klein Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Heidi Klein ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Heidi Klein Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Heidi Klein Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Heidi Klein Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Heidi Klein sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Heidi Klein Banská Bystrica

Heidi Klein Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Heidi Klein, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Heidi Klein Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Heidi Klein Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Heidi Klein Banská Bystrica

Reklamácie Heidi Klein Banská Bystrica

Vedúci predajne Heidi Klein Banská Bystrica

Leták Heidi Klein Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Heidi Klein? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Heidi Klein Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Heidi Klein Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Heidi Klein je návšteva ľubovoľnej predajne Heidi Klein Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Heidi Klein Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Heidi Klein Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Heidi Klein Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Heidi Klein. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Heidi Klein Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Heidi Klein? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Heidi Klein v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Heidi Klein Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Heidi Klein Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Heidi Klein Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Heidi Klein.

Hodnotenie a recenzie Heidi Klein Banská Bystrica

Máte na Heidi Klein Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Heidi Klein a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Heidi Klein Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂