Hejral Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

41

Hejral Banská Bystrica

Hejral Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Hejral v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Hejral Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Hejral, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Hejral Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Hejral Banská Bystrica.

Predajne Hejral Banská Bystrica

Módna spoločnosť Hejral prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Hejral v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Hejral sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Hejral sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Hejral Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Hejral v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Hejral Banská Bystrica.

Mapa Hejral Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Hejral Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Hejral ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Hejral Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Hejral Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Hejral Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Hejral sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Hejral Banská Bystrica

Hejral Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Hejral, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Hejral Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Hejral Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Hejral Banská Bystrica

Reklamácie Hejral Banská Bystrica

Vedúci predajne Hejral Banská Bystrica

Leták Hejral Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Hejral? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Hejral Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Hejral Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Hejral je návšteva ľubovoľnej predajne Hejral Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Hejral Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Hejral Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Hejral Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Hejral. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Hejral Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Hejral? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Hejral v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Hejral Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Hejral Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Hejral Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Hejral.

Hodnotenie a recenzie Hejral Banská Bystrica

Máte na Hejral Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Hejral a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Hejral Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂