Impact Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

44

Impact Banská Bystrica

Impact Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Impact v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Impact Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Impact, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Impact Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Impact Banská Bystrica.

Predajne Impact Banská Bystrica

Módna spoločnosť Impact prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Impact v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Impact sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Impact sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Impact Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Impact v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Impact Banská Bystrica.

Mapa Impact Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Impact Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Impact ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Impact Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Impact Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Impact Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Impact sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Impact Banská Bystrica

Impact Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Impact, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Impact Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Impact Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Impact Banská Bystrica

Reklamácie Impact Banská Bystrica

Vedúci predajne Impact Banská Bystrica

Leták Impact Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Impact? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Impact Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Impact Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Impact je návšteva ľubovoľnej predajne Impact Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Impact Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Impact Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Impact Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Impact. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Impact Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Impact? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Impact v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Impact Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Impact Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Impact Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Impact.

Hodnotenie a recenzie Impact Banská Bystrica

Máte na Impact Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Impact a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Impact Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂