Kaloo Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

53

Kaloo Banská Bystrica

Kaloo Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Kaloo v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Kaloo Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Kaloo, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Kaloo Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Kaloo Banská Bystrica.

Predajne Kaloo Banská Bystrica

Módna spoločnosť Kaloo prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Kaloo v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Kaloo sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Kaloo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Kaloo Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Kaloo v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Kaloo Banská Bystrica.

Mapa Kaloo Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Kaloo Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Kaloo ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Kaloo Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Kaloo Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Kaloo Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Kaloo sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Kaloo Banská Bystrica

Kaloo Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Kaloo, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Kaloo Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Kaloo Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Kaloo Banská Bystrica

Reklamácie Kaloo Banská Bystrica

Vedúci predajne Kaloo Banská Bystrica

Leták Kaloo Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Kaloo? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Kaloo Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Kaloo Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Kaloo je návšteva ľubovoľnej predajne Kaloo Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Kaloo Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Kaloo Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Kaloo Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Kaloo. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Kaloo Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Kaloo? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Kaloo v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Kaloo Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Kaloo Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Kaloo Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Kaloo.

Hodnotenie a recenzie Kaloo Banská Bystrica

Máte na Kaloo Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Kaloo a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Kaloo Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂