Kanebo Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

52

Kanebo Banská Bystrica

Kanebo Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Kanebo v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Kanebo Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Kanebo, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Kanebo Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Kanebo Banská Bystrica.

Predajne Kanebo Banská Bystrica

Módna spoločnosť Kanebo prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Kanebo v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Kanebo sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Kanebo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Kanebo Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Kanebo v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Kanebo Banská Bystrica.

Mapa Kanebo Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Kanebo Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Kanebo ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Kanebo Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Kanebo Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Kanebo Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Kanebo sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Kanebo Banská Bystrica

Kanebo Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Kanebo, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Kanebo Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Kanebo Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Kanebo Banská Bystrica

Reklamácie Kanebo Banská Bystrica

Vedúci predajne Kanebo Banská Bystrica

Leták Kanebo Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Kanebo? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Kanebo Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Kanebo Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Kanebo je návšteva ľubovoľnej predajne Kanebo Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Kanebo Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Kanebo Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Kanebo Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Kanebo. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Kanebo Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Kanebo? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Kanebo v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Kanebo Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Kanebo Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Kanebo Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Kanebo.

Hodnotenie a recenzie Kanebo Banská Bystrica

Máte na Kanebo Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Kanebo a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Kanebo Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂