Kappa Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

89

Kappa Banská Bystrica

Kappa Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Kappa v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Kappa Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Kappa, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Kappa Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Kappa Banská Bystrica.

Predajne Kappa Banská Bystrica

Módna spoločnosť Kappa prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Kappa v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Kappa sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Kappa sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Kappa Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Kappa v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Kappa Banská Bystrica.

Mapa Kappa Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Kappa Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Kappa ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Kappa Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Kappa Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Kappa Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Kappa sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Kappa Banská Bystrica

Kappa Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Kappa, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Kappa Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Kappa Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Kappa Banská Bystrica

Reklamácie Kappa Banská Bystrica

Vedúci predajne Kappa Banská Bystrica

Leták Kappa Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Kappa? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Kappa Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Kappa Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Kappa je návšteva ľubovoľnej predajne Kappa Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Kappa Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Kappa Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Kappa Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Kappa. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Kappa Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Kappa? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Kappa v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Kappa Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Kappa Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Kappa Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Kappa.

Hodnotenie a recenzie Kappa Banská Bystrica

Máte na Kappa Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Kappa a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Kappa Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂