KappAhl Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

67

KappAhl Banská Bystrica

KappAhl Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní KappAhl v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní KappAhl Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou KappAhl, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o KappAhl Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní KappAhl Banská Bystrica.

Predajne KappAhl Banská Bystrica

Módna spoločnosť KappAhl prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu KappAhl v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní KappAhl sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky KappAhl sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne KappAhl Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov KappAhl v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni KappAhl Banská Bystrica.

Mapa KappAhl Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne KappAhl Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka KappAhl ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny KappAhl Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne KappAhl Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní KappAhl Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne KappAhl sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu KappAhl Banská Bystrica

KappAhl Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke KappAhl, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu KappAhl Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom KappAhl Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie KappAhl Banská Bystrica

Reklamácie KappAhl Banská Bystrica

Vedúci predajne KappAhl Banská Bystrica

Leták KappAhl Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták KappAhl? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku KappAhl Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták KappAhl Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku KappAhl je návšteva ľubovoľnej predajne KappAhl Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták KappAhl Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták KappAhl Banská Bystrica?
V najnovšom letáku KappAhl Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky KappAhl. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu KappAhl Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní KappAhl? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne KappAhl v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni KappAhl Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou KappAhl Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou KappAhl Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní KappAhl.

Hodnotenie a recenzie KappAhl Banská Bystrica

Máte na KappAhl Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou KappAhl a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na KappAhl Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂