Kara Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

144

Kara Banská Bystrica

Kara Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Kara v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Kara Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Kara, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Kara Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Kara Banská Bystrica.

Predajne Kara Banská Bystrica

Módna spoločnosť Kara prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Kara v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Kara sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Kara sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Kara Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Kara v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Kara Banská Bystrica.

Mapa Kara Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Kara Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Kara ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Kara Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Kara Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Kara Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Kara sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Kara Banská Bystrica

Kara Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Kara, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Kara Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Kara Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Kara Banská Bystrica

Reklamácie Kara Banská Bystrica

Vedúci predajne Kara Banská Bystrica

Leták Kara Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Kara? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Kara Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Kara Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Kara je návšteva ľubovoľnej predajne Kara Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Kara Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Kara Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Kara Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Kara. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Kara Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Kara? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Kara v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Kara Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Kara Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Kara Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Kara.

Hodnotenie a recenzie Kara Banská Bystrica

Máte na Kara Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Kara a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Kara Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂