Karen Millen Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

60

Karen Millen Banská Bystrica

Karen Millen Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Karen Millen v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Karen Millen Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Karen Millen, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Karen Millen Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Karen Millen Banská Bystrica.

Predajne Karen Millen Banská Bystrica

Módna spoločnosť Karen Millen prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Karen Millen v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Karen Millen sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Karen Millen sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Karen Millen Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Karen Millen v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Karen Millen Banská Bystrica.

Mapa Karen Millen Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Karen Millen Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Karen Millen ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Karen Millen Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Karen Millen Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Karen Millen Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Karen Millen sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Karen Millen Banská Bystrica

Karen Millen Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Karen Millen, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Karen Millen Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Karen Millen Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Karen Millen Banská Bystrica

Reklamácie Karen Millen Banská Bystrica

Vedúci predajne Karen Millen Banská Bystrica

Leták Karen Millen Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Karen Millen? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Karen Millen Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Karen Millen Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Karen Millen je návšteva ľubovoľnej predajne Karen Millen Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Karen Millen Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Karen Millen Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Karen Millen Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Karen Millen. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Karen Millen Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Karen Millen? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Karen Millen v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Karen Millen Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Karen Millen Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Karen Millen Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Karen Millen.

Hodnotenie a recenzie Karen Millen Banská Bystrica

Máte na Karen Millen Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Karen Millen a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Karen Millen Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂