Kastor Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

80

Kastor Banská Bystrica

Kastor Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Kastor v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Kastor Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Kastor, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Kastor Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Kastor Banská Bystrica.

Predajne Kastor Banská Bystrica

Módna spoločnosť Kastor prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Kastor v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Kastor sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Kastor sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Kastor Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Kastor v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Kastor Banská Bystrica.

Mapa Kastor Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Kastor Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Kastor ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Kastor Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Kastor Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Kastor Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Kastor sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Kastor Banská Bystrica

Kastor Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Kastor, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Kastor Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Kastor Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Kastor Banská Bystrica

Reklamácie Kastor Banská Bystrica

Vedúci predajne Kastor Banská Bystrica

Leták Kastor Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Kastor? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Kastor Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Kastor Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Kastor je návšteva ľubovoľnej predajne Kastor Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Kastor Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Kastor Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Kastor Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Kastor. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Kastor Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Kastor? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Kastor v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Kastor Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Kastor Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Kastor Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Kastor.

Hodnotenie a recenzie Kastor Banská Bystrica

Máte na Kastor Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Kastor a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Kastor Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂