Kaufhof Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

55

Kaufhof Banská Bystrica

Kaufhof Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Kaufhof v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Kaufhof Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Kaufhof, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Kaufhof Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Kaufhof Banská Bystrica.

Predajne Kaufhof Banská Bystrica

Módna spoločnosť Kaufhof prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Kaufhof v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Kaufhof sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Kaufhof sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Kaufhof Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Kaufhof v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Kaufhof Banská Bystrica.

Mapa Kaufhof Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Kaufhof Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Kaufhof ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Kaufhof Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Kaufhof Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Kaufhof Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Kaufhof sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Kaufhof Banská Bystrica

Kaufhof Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Kaufhof, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Kaufhof Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Kaufhof Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Kaufhof Banská Bystrica

Reklamácie Kaufhof Banská Bystrica

Vedúci predajne Kaufhof Banská Bystrica

Leták Kaufhof Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Kaufhof? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Kaufhof Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Kaufhof Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Kaufhof je návšteva ľubovoľnej predajne Kaufhof Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Kaufhof Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Kaufhof Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Kaufhof Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Kaufhof. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Kaufhof Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Kaufhof? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Kaufhof v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Kaufhof Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Kaufhof Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Kaufhof Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Kaufhof.

Hodnotenie a recenzie Kaufhof Banská Bystrica

Máte na Kaufhof Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Kaufhof a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Kaufhof Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂