Keds Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

54

Keds Banská Bystrica

Keds Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Keds v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Keds Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Keds, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Keds Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Keds Banská Bystrica.

Predajne Keds Banská Bystrica

Módna spoločnosť Keds prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Keds v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Keds sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Keds sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Keds Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Keds v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Keds Banská Bystrica.

Mapa Keds Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Keds Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Keds ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Keds Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Keds Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Keds Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Keds sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Keds Banská Bystrica

Keds Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Keds, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Keds Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Keds Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Keds Banská Bystrica

Reklamácie Keds Banská Bystrica

Vedúci predajne Keds Banská Bystrica

Leták Keds Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Keds? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Keds Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Keds Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Keds je návšteva ľubovoľnej predajne Keds Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Keds Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Keds Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Keds Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Keds. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Keds Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Keds? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Keds v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Keds Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Keds Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Keds Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Keds.

Hodnotenie a recenzie Keds Banská Bystrica

Máte na Keds Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Keds a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Keds Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂