Kenneth Cole Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

53

Kenneth Cole Banská Bystrica

Kenneth Cole Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Kenneth Cole v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Kenneth Cole Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Kenneth Cole, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Kenneth Cole Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Kenneth Cole Banská Bystrica.

Predajne Kenneth Cole Banská Bystrica

Módna spoločnosť Kenneth Cole prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Kenneth Cole v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Kenneth Cole sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Kenneth Cole sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Kenneth Cole Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Kenneth Cole v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Kenneth Cole Banská Bystrica.

Mapa Kenneth Cole Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Kenneth Cole Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Kenneth Cole ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Kenneth Cole Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Kenneth Cole Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Kenneth Cole Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Kenneth Cole sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Kenneth Cole Banská Bystrica

Kenneth Cole Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Kenneth Cole, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Kenneth Cole Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Kenneth Cole Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Kenneth Cole Banská Bystrica

Reklamácie Kenneth Cole Banská Bystrica

Vedúci predajne Kenneth Cole Banská Bystrica

Leták Kenneth Cole Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Kenneth Cole? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Kenneth Cole Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Kenneth Cole Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Kenneth Cole je návšteva ľubovoľnej predajne Kenneth Cole Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Kenneth Cole Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Kenneth Cole Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Kenneth Cole Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Kenneth Cole. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Kenneth Cole Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Kenneth Cole? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Kenneth Cole v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Kenneth Cole Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Kenneth Cole Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Kenneth Cole Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Kenneth Cole.

Hodnotenie a recenzie Kenneth Cole Banská Bystrica

Máte na Kenneth Cole Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Kenneth Cole a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Kenneth Cole Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂