Kerbholz Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

55

Kerbholz Banská Bystrica

Kerbholz Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Kerbholz v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Kerbholz Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Kerbholz, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Kerbholz Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Kerbholz Banská Bystrica.

Predajne Kerbholz Banská Bystrica

Módna spoločnosť Kerbholz prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Kerbholz v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Kerbholz sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Kerbholz sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Kerbholz Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Kerbholz v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Kerbholz Banská Bystrica.

Mapa Kerbholz Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Kerbholz Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Kerbholz ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Kerbholz Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Kerbholz Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Kerbholz Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Kerbholz sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Kerbholz Banská Bystrica

Kerbholz Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Kerbholz, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Kerbholz Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Kerbholz Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Kerbholz Banská Bystrica

Reklamácie Kerbholz Banská Bystrica

Vedúci predajne Kerbholz Banská Bystrica

Leták Kerbholz Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Kerbholz? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Kerbholz Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Kerbholz Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Kerbholz je návšteva ľubovoľnej predajne Kerbholz Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Kerbholz Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Kerbholz Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Kerbholz Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Kerbholz. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Kerbholz Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Kerbholz? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Kerbholz v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Kerbholz Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Kerbholz Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Kerbholz Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Kerbholz.

Hodnotenie a recenzie Kerbholz Banská Bystrica

Máte na Kerbholz Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Kerbholz a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Kerbholz Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂