Kossman Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

61

Kossman Banská Bystrica

Kossman Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Kossman v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Kossman Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Kossman, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Kossman Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Kossman Banská Bystrica.

Predajne Kossman Banská Bystrica

Módna spoločnosť Kossman prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Kossman v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Kossman sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Kossman sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Kossman Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Kossman v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Kossman Banská Bystrica.

Mapa Kossman Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Kossman Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Kossman ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Kossman Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Kossman Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Kossman Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Kossman sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Kossman Banská Bystrica

Kossman Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Kossman, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Kossman Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Kossman Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Kossman Banská Bystrica

Reklamácie Kossman Banská Bystrica

Vedúci predajne Kossman Banská Bystrica

Leták Kossman Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Kossman? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Kossman Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Kossman Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Kossman je návšteva ľubovoľnej predajne Kossman Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Kossman Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Kossman Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Kossman Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Kossman. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Kossman Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Kossman? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Kossman v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Kossman Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Kossman Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Kossman Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Kossman.

Hodnotenie a recenzie Kossman Banská Bystrica

Máte na Kossman Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Kossman a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Kossman Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂