Kothai Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

51

Kothai Banská Bystrica

Kothai Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Kothai v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Kothai Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Kothai, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Kothai Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Kothai Banská Bystrica.

Predajne Kothai Banská Bystrica

Módna spoločnosť Kothai prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Kothai v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Kothai sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Kothai sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Kothai Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Kothai v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Kothai Banská Bystrica.

Mapa Kothai Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Kothai Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Kothai ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Kothai Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Kothai Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Kothai Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Kothai sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Kothai Banská Bystrica

Kothai Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Kothai, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Kothai Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Kothai Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Kothai Banská Bystrica

Reklamácie Kothai Banská Bystrica

Vedúci predajne Kothai Banská Bystrica

Leták Kothai Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Kothai? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Kothai Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Kothai Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Kothai je návšteva ľubovoľnej predajne Kothai Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Kothai Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Kothai Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Kothai Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Kothai. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Kothai Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Kothai? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Kothai v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Kothai Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Kothai Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Kothai Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Kothai.

Hodnotenie a recenzie Kothai Banská Bystrica

Máte na Kothai Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Kothai a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Kothai Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂