Kubenz Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

54

Kubenz Banská Bystrica

Kubenz Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Kubenz v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Kubenz Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Kubenz, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Kubenz Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Kubenz Banská Bystrica.

Predajne Kubenz Banská Bystrica

Módna spoločnosť Kubenz prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Kubenz v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Kubenz sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Kubenz sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Kubenz Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Kubenz v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Kubenz Banská Bystrica.

Mapa Kubenz Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Kubenz Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Kubenz ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Kubenz Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Kubenz Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Kubenz Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Kubenz sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Kubenz Banská Bystrica

Kubenz Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Kubenz, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Kubenz Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Kubenz Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Kubenz Banská Bystrica

Reklamácie Kubenz Banská Bystrica

Vedúci predajne Kubenz Banská Bystrica

Leták Kubenz Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Kubenz? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Kubenz Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Kubenz Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Kubenz je návšteva ľubovoľnej predajne Kubenz Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Kubenz Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Kubenz Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Kubenz Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Kubenz. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Kubenz Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Kubenz? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Kubenz v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Kubenz Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Kubenz Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Kubenz Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Kubenz.

Hodnotenie a recenzie Kubenz Banská Bystrica

Máte na Kubenz Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Kubenz a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Kubenz Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂