KULIG Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

52

KULIG Banská Bystrica

KULIG Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní KULIG v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní KULIG Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou KULIG, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o KULIG Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní KULIG Banská Bystrica.

Predajne KULIG Banská Bystrica

Módna spoločnosť KULIG prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu KULIG v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní KULIG sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky KULIG sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne KULIG Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov KULIG v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni KULIG Banská Bystrica.

Mapa KULIG Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne KULIG Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka KULIG ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny KULIG Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne KULIG Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní KULIG Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne KULIG sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu KULIG Banská Bystrica

KULIG Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke KULIG, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu KULIG Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom KULIG Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie KULIG Banská Bystrica

Reklamácie KULIG Banská Bystrica

Vedúci predajne KULIG Banská Bystrica

Leták KULIG Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták KULIG? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku KULIG Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták KULIG Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku KULIG je návšteva ľubovoľnej predajne KULIG Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták KULIG Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták KULIG Banská Bystrica?
V najnovšom letáku KULIG Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky KULIG. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu KULIG Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní KULIG? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne KULIG v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni KULIG Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou KULIG Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou KULIG Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní KULIG.

Hodnotenie a recenzie KULIG Banská Bystrica

Máte na KULIG Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou KULIG a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na KULIG Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂