Michell Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

59

Michell Banská Bystrica

Michell Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Michell v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Michell Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Michell, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Michell Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Michell Banská Bystrica.

Predajne Michell Banská Bystrica

Módna spoločnosť Michell prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Michell v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Michell sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Michell sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Michell Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Michell v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Michell Banská Bystrica.

Mapa Michell Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Michell Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Michell ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Michell Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Michell Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Michell Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Michell sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Michell Banská Bystrica

Michell Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Michell, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Michell Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Michell Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Michell Banská Bystrica

Reklamácie Michell Banská Bystrica

Vedúci predajne Michell Banská Bystrica

Leták Michell Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Michell? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Michell Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Michell Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Michell je návšteva ľubovoľnej predajne Michell Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Michell Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Michell Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Michell Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Michell. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Michell Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Michell? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Michell v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Michell Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Michell Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Michell Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Michell.

Hodnotenie a recenzie Michell Banská Bystrica

Máte na Michell Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Michell a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Michell Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂