MILATE Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

39

MILATE Banská Bystrica

MILATE Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní MILATE v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní MILATE Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou MILATE, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o MILATE Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní MILATE Banská Bystrica.

Predajne MILATE Banská Bystrica

Módna spoločnosť MILATE prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu MILATE v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní MILATE sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky MILATE sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne MILATE Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov MILATE v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni MILATE Banská Bystrica.

Mapa MILATE Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne MILATE Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka MILATE ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny MILATE Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne MILATE Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní MILATE Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne MILATE sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu MILATE Banská Bystrica

MILATE Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke MILATE, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu MILATE Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom MILATE Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie MILATE Banská Bystrica

Reklamácie MILATE Banská Bystrica

Vedúci predajne MILATE Banská Bystrica

Leták MILATE Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták MILATE? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku MILATE Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták MILATE Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku MILATE je návšteva ľubovoľnej predajne MILATE Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták MILATE Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták MILATE Banská Bystrica?
V najnovšom letáku MILATE Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky MILATE. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu MILATE Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní MILATE? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne MILATE v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni MILATE Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou MILATE Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou MILATE Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní MILATE.

Hodnotenie a recenzie MILATE Banská Bystrica

Máte na MILATE Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou MILATE a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na MILATE Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂