Millefiori Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

66

Millefiori Banská Bystrica

Millefiori Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Millefiori v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Millefiori Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Millefiori, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Millefiori Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Millefiori Banská Bystrica.

Predajne Millefiori Banská Bystrica

Módna spoločnosť Millefiori prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Millefiori v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Millefiori sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Millefiori sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Millefiori Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Millefiori v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Millefiori Banská Bystrica.

Mapa Millefiori Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Millefiori Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Millefiori ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Millefiori Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Millefiori Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Millefiori Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Millefiori sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Millefiori Banská Bystrica

Millefiori Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Millefiori, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Millefiori Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Millefiori Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Millefiori Banská Bystrica

Reklamácie Millefiori Banská Bystrica

Vedúci predajne Millefiori Banská Bystrica

Leták Millefiori Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Millefiori? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Millefiori Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Millefiori Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Millefiori je návšteva ľubovoľnej predajne Millefiori Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Millefiori Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Millefiori Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Millefiori Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Millefiori. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Millefiori Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Millefiori? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Millefiori v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Millefiori Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Millefiori Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Millefiori Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Millefiori.

Hodnotenie a recenzie Millefiori Banská Bystrica

Máte na Millefiori Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Millefiori a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Millefiori Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂