Mim Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

70

Mim Banská Bystrica

Mim Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Mim v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Mim Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Mim, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Mim Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Mim Banská Bystrica.

Predajne Mim Banská Bystrica

Módna spoločnosť Mim prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Mim v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Mim sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Mim sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Mim Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Mim v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Mim Banská Bystrica.

Mapa Mim Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Mim Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Mim ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Mim Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Mim Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Mim Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Mim sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Mim Banská Bystrica

Mim Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Mim, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Mim Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Mim Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Mim Banská Bystrica

Reklamácie Mim Banská Bystrica

Vedúci predajne Mim Banská Bystrica

Leták Mim Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Mim? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Mim Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Mim Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Mim je návšteva ľubovoľnej predajne Mim Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Mim Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Mim Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Mim Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Mim. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Mim Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Mim? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Mim v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Mim Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Mim Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Mim Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Mim.

Hodnotenie a recenzie Mim Banská Bystrica

Máte na Mim Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Mim a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Mim Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂