Mimi Holliday Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

51

Mimi Holliday Banská Bystrica

Mimi Holliday Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Mimi Holliday v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Mimi Holliday Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Mimi Holliday, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Mimi Holliday Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Mimi Holliday Banská Bystrica.

Predajne Mimi Holliday Banská Bystrica

Módna spoločnosť Mimi Holliday prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Mimi Holliday v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Mimi Holliday sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Mimi Holliday sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Mimi Holliday Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Mimi Holliday v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Mimi Holliday Banská Bystrica.

Mapa Mimi Holliday Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Mimi Holliday Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Mimi Holliday ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Mimi Holliday Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Mimi Holliday Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Mimi Holliday Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Mimi Holliday sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Mimi Holliday Banská Bystrica

Mimi Holliday Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Mimi Holliday, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Mimi Holliday Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Mimi Holliday Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Mimi Holliday Banská Bystrica

Reklamácie Mimi Holliday Banská Bystrica

Vedúci predajne Mimi Holliday Banská Bystrica

Leták Mimi Holliday Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Mimi Holliday? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Mimi Holliday Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Mimi Holliday Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Mimi Holliday je návšteva ľubovoľnej predajne Mimi Holliday Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Mimi Holliday Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Mimi Holliday Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Mimi Holliday Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Mimi Holliday. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Mimi Holliday Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Mimi Holliday? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Mimi Holliday v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Mimi Holliday Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Mimi Holliday Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Mimi Holliday Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Mimi Holliday.

Hodnotenie a recenzie Mimi Holliday Banská Bystrica

Máte na Mimi Holliday Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Mimi Holliday a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Mimi Holliday Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂