Minelli Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

43

Minelli Banská Bystrica

Minelli Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Minelli v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Minelli Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Minelli, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Minelli Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Minelli Banská Bystrica.

Predajne Minelli Banská Bystrica

Módna spoločnosť Minelli prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Minelli v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Minelli sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Minelli sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Minelli Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Minelli v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Minelli Banská Bystrica.

Mapa Minelli Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Minelli Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Minelli ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Minelli Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Minelli Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Minelli Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Minelli sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Minelli Banská Bystrica

Minelli Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Minelli, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Minelli Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Minelli Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Minelli Banská Bystrica

Reklamácie Minelli Banská Bystrica

Vedúci predajne Minelli Banská Bystrica

Leták Minelli Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Minelli? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Minelli Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Minelli Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Minelli je návšteva ľubovoľnej predajne Minelli Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Minelli Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Minelli Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Minelli Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Minelli. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Minelli Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Minelli? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Minelli v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Minelli Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Minelli Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Minelli Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Minelli.

Hodnotenie a recenzie Minelli Banská Bystrica

Máte na Minelli Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Minelli a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Minelli Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂