Minga Berlin Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

45

Minga Berlin Banská Bystrica

Minga Berlin Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Minga Berlin v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Minga Berlin Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Minga Berlin, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Minga Berlin Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Minga Berlin Banská Bystrica.

Predajne Minga Berlin Banská Bystrica

Módna spoločnosť Minga Berlin prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Minga Berlin v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Minga Berlin sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Minga Berlin sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Minga Berlin Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Minga Berlin v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Minga Berlin Banská Bystrica.

Mapa Minga Berlin Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Minga Berlin Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Minga Berlin ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Minga Berlin Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Minga Berlin Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Minga Berlin Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Minga Berlin sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Minga Berlin Banská Bystrica

Minga Berlin Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Minga Berlin, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Minga Berlin Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Minga Berlin Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Minga Berlin Banská Bystrica

Reklamácie Minga Berlin Banská Bystrica

Vedúci predajne Minga Berlin Banská Bystrica

Leták Minga Berlin Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Minga Berlin? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Minga Berlin Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Minga Berlin Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Minga Berlin je návšteva ľubovoľnej predajne Minga Berlin Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Minga Berlin Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Minga Berlin Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Minga Berlin Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Minga Berlin. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Minga Berlin Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Minga Berlin? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Minga Berlin v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Minga Berlin Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Minga Berlin Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Minga Berlin Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Minga Berlin.

Hodnotenie a recenzie Minga Berlin Banská Bystrica

Máte na Minga Berlin Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Minga Berlin a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Minga Berlin Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂