Miss Sixty Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

39

Miss Sixty Banská Bystrica

Miss Sixty Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Miss Sixty v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Miss Sixty Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Miss Sixty, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Miss Sixty Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Miss Sixty Banská Bystrica.

Predajne Miss Sixty Banská Bystrica

Módna spoločnosť Miss Sixty prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Miss Sixty v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Miss Sixty sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Miss Sixty sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Miss Sixty Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Miss Sixty v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Miss Sixty Banská Bystrica.

Mapa Miss Sixty Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Miss Sixty Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Miss Sixty ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Miss Sixty Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Miss Sixty Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Miss Sixty Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Miss Sixty sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Miss Sixty Banská Bystrica

Miss Sixty Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Miss Sixty, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Miss Sixty Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Miss Sixty Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Miss Sixty Banská Bystrica

Reklamácie Miss Sixty Banská Bystrica

Vedúci predajne Miss Sixty Banská Bystrica

Leták Miss Sixty Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Miss Sixty? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Miss Sixty Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Miss Sixty Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Miss Sixty je návšteva ľubovoľnej predajne Miss Sixty Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Miss Sixty Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Miss Sixty Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Miss Sixty Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Miss Sixty. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Miss Sixty Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Miss Sixty? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Miss Sixty v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Miss Sixty Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Miss Sixty Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Miss Sixty Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Miss Sixty.

Hodnotenie a recenzie Miss Sixty Banská Bystrica

Máte na Miss Sixty Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Miss Sixty a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Miss Sixty Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂