Mitex Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

75

Mitex Banská Bystrica

Mitex Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Mitex v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Mitex Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Mitex, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Mitex Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Mitex Banská Bystrica.

Predajne Mitex Banská Bystrica

Módna spoločnosť Mitex prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Mitex v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Mitex sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Mitex sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Mitex Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Mitex v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Mitex Banská Bystrica.

Mapa Mitex Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Mitex Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Mitex ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Mitex Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Mitex Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Mitex Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Mitex sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Mitex Banská Bystrica

Mitex Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Mitex, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Mitex Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Mitex Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Mitex Banská Bystrica

Reklamácie Mitex Banská Bystrica

Vedúci predajne Mitex Banská Bystrica

Leták Mitex Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Mitex? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Mitex Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Mitex Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Mitex je návšteva ľubovoľnej predajne Mitex Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Mitex Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Mitex Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Mitex Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Mitex. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Mitex Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Mitex? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Mitex v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Mitex Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Mitex Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Mitex Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Mitex.

Hodnotenie a recenzie Mitex Banská Bystrica

Máte na Mitex Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Mitex a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Mitex Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂