Mixer Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

58

Mixer Banská Bystrica

Mixer Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Mixer v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Mixer Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Mixer, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Mixer Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Mixer Banská Bystrica.

Predajne Mixer Banská Bystrica

Módna spoločnosť Mixer prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Mixer v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Mixer sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Mixer sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Mixer Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Mixer v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Mixer Banská Bystrica.

Mapa Mixer Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Mixer Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Mixer ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Mixer Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Mixer Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Mixer Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Mixer sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Mixer Banská Bystrica

Mixer Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Mixer, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Mixer Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Mixer Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Mixer Banská Bystrica

Reklamácie Mixer Banská Bystrica

Vedúci predajne Mixer Banská Bystrica

Leták Mixer Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Mixer? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Mixer Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Mixer Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Mixer je návšteva ľubovoľnej predajne Mixer Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Mixer Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Mixer Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Mixer Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Mixer. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Mixer Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Mixer? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Mixer v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Mixer Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Mixer Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Mixer Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Mixer.

Hodnotenie a recenzie Mixer Banská Bystrica

Máte na Mixer Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Mixer a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Mixer Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂